جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ

تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ، تنظیم فشار لامپ زیر نظر متخصصین نمایندگی تلویزیون شارپ با کادر مجرب و تجهیزات مدرن.تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ از جمله خدمات ارائه شده در نمایندگی های معتبر و مجاز شرکت شارپ است. انجام این سرویس باعث برگشت نور تصویر شده و مشکل تاریک شدن صفحه نمایش تلویزیون را برطرف می کند. انجام سرویس بک لایت، نیازمند داشتن مهارت فنی بوده و تنها توسط کارشناس خبره و با وجود دانش فنی لازم به انجام می رسد.

در ادامه مطلب شما را با دلایل بروز این مشکل فنی و راه های رفع آن آشنا می کنیم. هم چنین درباره خدمات نمایندگی شارپ در این مورد و سایر مشکلات تلویزیون های شارپ با شما بیشتر سخن می گوییم. با ما همراه باشید.

تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ

شرایط تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ

بک لایت به لامپ رشته ای ال ای دی موجود در پنل تلویزیون گفته می شود که وجود آن رویت تصویر در صفحه نمایشگر تلویزیون را ممکن می کند. عملکرد کلی لامپ های این رشته به یکدیگر وابسته بوده و در صورت سوختن هر یک از آنها، مدار قطع شده و سایر لامپ ها نیز عمل نخواهند کرد.

البته در صورت کوتاه شدن جریان بین لامپها بعضی از آنها روشن خواهند ماند. در این حالت تنها بخشی از تصویر روشن مانده و مابقی آن تاریک می شود.

تشخیص سوختن لامپ بک لایت

تشخیص این که تاریک بودن صفحه نمایش تلویزیون شارپ به سوختن لامپ بک لایت یا قطع لامپ رشته ای ال ای دی مربوط می شود یا خیر ظاهرا بسیار آسان است. در صورت بروز این مشکل، معمولا در در حال سیاه شدن تصویر تلویزیون صدای آن موجود بوده و بدون نقص پخش می شود. این علامت نشان دهنده ایراد در این بخش و نیاز به تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ می باشد.

البته نظر کارشناس آشنا به اصول فنی تلویزیون در این مورد ملاک بوده و بسیار مهم است. افراد ناوارد اطلاعات کافی در این مورد نداشته و مجاز به انجام تعمیر آن نیستند.

در صورت بروز چنین اشکالی در صفحه نمایش تلویزیون بهترین راه حل، مراجعه به نمایندگی مجاز و درخواست از کارشناس متخصص برای انجام سرویس و تعمیر بخش مذکور است.

تعمیر یا تعویض بک لایت تلویزیون شارپ ؟

برای تعمیر تلویزیونی که بک لایت آن دچار اشکال شده تعویض راه حلی گران قیمت است. به همین دلیل و برای آنکه فشار مالی زیادی به کاربران وارد نشود تیم تعمیر تلویزیون شارپ، گزینه تعمیر را پیشنهاد می دهد. این کار با تنظیم فشار لامپ صورت می گیرد. کارشناس مربوطه پس از باز کردن پنل، فشار لامپ های  ال ای دی را تنظیم می کند. با این کار مشکل تصویر کاملا حل شده و دیگر تکرار نخواهد شد. تنها در صورتی که امکان انجام تعمیرات موجود نباشد تعویض صورت می گیرد.

تعویض بک لایت تلویزیون شارپ

چرا تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ را نباید به افراد ناوارد سپرد؟

حل سریع و کم هزینه مشکل لامپ های ال ای دی در تلویزیون شارپ نباید باعث شود تا انجام آن، کاری ساده و غیر فنی فرض شود. در واقع این تخصص بالای کارشناسان فنی شرکت و بکارگیری تجهیزات مدرن در پروسه تعمیر تلویزیون شارپ است که به کار سرعت و سهولت می بخشد.

در مقابل تعمیر کاران غیر حرفه ای و عمومی نمی توانند و نباید در چنین مواردی دخالت کنند. متاسفانه برخی مراکز غیر مجاز در قالب نمایندگی، اقدام به انجام تعمیرات تلویزیون شارپ نموده و بدون قبول مسئولیت لازم و با کادر ناوارد دست به عمل می‌زنند.

رفع انواع مشکلات تلویزیون شارپ در نمایندگی شارپ ihc

اگر برای شما نیز مشکلاتی در زمینه صفحه نمایشگر و تصویر آن پیش آمد، بهتر است آن را با نمایندگی مجاز تلویزیون شارپ در میان بگذارید. با این کار ضمن صرفه جویی در هزینه با اطمینان از عملکرد آنها نتایج بهتری نیز به دست خواهید آورد.

هم چنین اگر در زمینه حمل برای تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ دچار مشکل هستید، امکان استفاده از سرویس تعمیر در محل تلویزیون نیز برای شما فراهم است.

5/5 - (2 امتیاز)

😍 صبر کن ! صبرکن ! مشاوره رایگانم داریم ! اگه مشکلت حل نشد با 62948 (021) تماس بگیر 😍

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.