اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

نمایندگی شارپ در کرج

گستردگی خدمات در هر زمینه ای، دنیا را به دهکده ای کوچک تبدیل کرده است. شارپ به عنوان یک کمپانی ژاپنی محصولات بسیاری با کاربری متفاوت عرضه میکند. ژاپنی بودن این کمپانی دلیل بر این نخواهد بود که مردم ایران، فنلاند یا آفریقا نمیتوانند از این محصولات استفاده کنند؛ چرا که تکنولوژی، ارتباط در دنیا را به بالاترین حد ممکن رسانده است. خدمات این کمپانی محدود به فروش محصول نیست. شارپ در هر جای دنیا که کاربر داشته باشد، نمایندگی خواهد داشت؛ پس به تبع کاربران فراوان شارپ در کرج میتوانیم بگوییم که شارپ در کرج نمایندگی دارد.

شارپ در کرج

ساکنین محترم استان البرز می توانند با مراجعه به این مرکز، از خدمات فروش و تعمیر محصولات شارپ از جمله تعمیر دستگاه کپی ، یخچال، ماشین لباسشویی و تعمیر تلویزیون بهره مند شده و دیگر نیازی به طی مسیر تا نمایندگی تهران نداشته باشند. لوازم خانگی، ماشین های اداری و تجهیزات جانبی شارپ از جمله محصولاتی هستند که در این نمایندگی پذیرش شده و اقدامات تعمیری آنها انجام می گردد. برای آشنایی هرچه بیشتر با نمایندگی شارپ در کرج و خدمات این مرکز با ما همراه باشید.

آدرس نمایندگی شارپ در کرج

در این بخش قصد داریم هر آنچه را که برای ارتباط با نمایندگی شارپ در کرج لازم دارید را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. اولین پل ارتباطی میان کاربران محصولات شارپ و نمایندگی این کمپانی در کرج، تماس است. پس از تماس، آدرس نمایندگی در اولویت قرار دارد. باید بگوییم که این نمایندگی در منطقه شاهین ویلای کرج و در خیابان نهم غربی است که هم از سمت بلوار باغستان و هم خیابان شاهین ویلا امکان دسترسی به آن وجود دارد. نمایندگی sharp در کرج روزهای شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 20 و پنج شنبه ها از 9 تا 18 خدمات رسانی دارد. خدمات این نمایندگی محدود به دستگاه خاصی نبوده و تمامی محصولات کمپانی شارپ را شامل میشود.

4/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =