اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر پرینتر شارپ

تعمیر پرینتر شارپ، امری پیچیده و تخصصی است؛ توصیه میکنیم این سرویس را از مراکز تعمیری نامعتبر نخواهید. در دنیای تبلیغات محور امروز، عبارت تعمیرات تخصصی تبدیل به شعاری پیش پا افتاده شده است که بر سر در تمامی مراکز تعمیری دیده میشود. متاسفانه برخی افراد با دیدن تبلیغات اینچنینی، به راحتی اعتماد کرده و دستگاه خود را به دست افراد بی تجربه میسپارند که منجر به افزایش اختلال در دستگاه میشود.

تعمیرات پرینتر شارپ به واسطه بی شمار قطعه به کار رفته در پرینتر و عملکرد منحصر به فرد هر یک از قطعات، نیازمند تخصص ویژه ای میباشد. نمایندگی پرینتر شارپ به صورت اختصاصی و متمرکز، تعمیرات پرینتر شارپ را در بالاترین سطح کیفی ارائه مینماید. تکنسین های این مرکز، با شناخت دقیق قطعات و نحوه عملکرد هر یک اختلال رخ داده را به سرعت ریشه یابی کرده و مناسب ترین راهکار را برای برطرف کردن نقص فنی پیش آمده، ارائه میکنند.

تعمیر پرینتر شارپ

خدمات تعمیر پرینتر شارپ در محل

خدمات تعمیر پرینتر شارپ در محل مورد نظر کاربر ارائه میشود. حمل و نقل پرینتر به واسطه ابعاد بزرگ و وزن بالا، بسیار دشوار میباشد؛ از این رو نمایندگی پرینتر شارپ سرویسی تحت عنوان تعمیر پرینتر sharp در محل را به جهت رفاه حال مشتریان، ارائه مینماید. روند کاری در این سرویس به این صورت است که کاربر با یکی از شعب نمایندگی پرینتر شارپ تماس گرفته و درخواست خود را ثبت مینماید؛ پس از هماهنگی های لازم، تکنسین های این نمایندگی به همراه تجهیزات، ابزارآلات کامل و آرشیوی از قطعات فابریک پرینتر به محل ثبت شده توسط مشتری، اعزام میشوند. کیفیت در تعمیرات چاپگر شارپ در محل هیچ گونه تفاوتی با تعمیر این دستگاه در کارگاه های نمایندگی ندارد. کاربران میتوانند با خیالی آسوده از کیفیت خدمات، از تسهیلات صورت گرفته در این مرکز بهره مند شوند.

شارژ کارتریج پرینتر شارپ

کارتریج یا تونر همان منبع تأمین رنگ در چاپگرها میباشد. بسته به نوع دستگاه چاپ، تعداد تونر و رنگ موجود در آنها متفاوت است. دوره زمانی شارژ کارتریج معمولا 6 ماه است. پرینتر های نسل جدید  شارپ دارای تکنولوژی‌هایی هستند که در صورت اتمام کارتریج، پیغامی جهت تعویض کارتریج به شما نمایش می‌دهند؛ اما پرینترهای قدیمی، نمایشگر نداشته و برای تشخیص این زمان، باید به کیفیت برگه های چاپ شده دستگاه توجه کنید.

اگر مشاهده کردید که برگه‌های چاپ شده کیفیت روز اول را ندارند و کیفیت چاپ یکنواخت نیست، زمان تعویض و یا شارژ کارتریج فرا رسیده است. شیوه صحیح باز و بسته کردن کارتریج و داشتن تجهیزات لازم جهت انجام این کار دو عامل مهم در شارژ کارتریج پرینتر شارپ هستند. در ارتباط با شارژ کارتریج پرینتر شارپ، باید توجه داشت که حتماً پس از اتمام تونر موجود در پرینتر، جهت شارژ اقدام کرده و این کار را به تأخیر نیاندازید؛ چرا که این تاخیر میتواند آسیب های جدی را به دستگاه وارد کند و تعمیر پرینتر شارپ را با مشکل مواجه کند.

تعمیر درام پرینتر شارپ

درام قطعه ای مهم و کلیدی در پرینتر است که نقشی حائز اهمیت در فرایند پرینت دارد. اختلال در درام معمولا خود را با پایین آوردن کیفیت اسناد چاپ شده نشان میدهد. ایجاد خطوط و خراش های پررنگ در برگه های خروجی از مهم ترین نشانه های مستهلک شدن درام هستند. کارشناسان حوزه تعمیر، معمولا تعویض درام را بر تعمیر آن ترجیح میدهند؛ مگر اینکه خرابی در این قطعه بسیار ساده و سطحی باشد. در هر حال نشانه هایی وجود دارد که با مشاهده آنها می توان اقدامات لازم جهت تعویض یا تعمیر درام پرینتر شارپ را آغاز کرد. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این قطعه نیز از طریق تماس با کارشناسان ما در مرکز تعمیر پرینتر شارپ قابل دریافت است.

تعمیر مگنت پرینتر شارپ

مگنت پرینتر شارپ یکی از قطعات قابل تعویض بکاررفته در این دستگاه است که وظیفه باردار کردن تونر پرینتر را برعهده دارد. اگر کارتریج پرینترهای لیزری در معرض رطوبت قرار گیرند تونر درون آنها آسیب دیده و در این مواقع پودر داخل کارتریج، پس از مدتی کاملاً خشک می‌شود. این امر سبب می‌گردد تا قطعات داخلی کارتریج از قبیل چرخ دنده‌ها، اتصالات، فوم رول، مگنت و نهایتاً درام از حرکت ایستاده و اصطلاحاً قفل شوند. این اختلال تا حدی عمیق است که عملکرد کلی پرینتر را تحت تاثیر قرار داده و منجر به از کار افتادن کامل پرینتر میشود. کارشناسان ما در مرکز تعمیر پرینتر شارپ  پس از بررسی دقیق دستگاه و طی فرآیندهای عیب یابی، سطح خرابی مگنت را مشخص کرده و بسته به میزان خرابی، اقدام به تعمیر پرینتر شارپ می نمایند.

تعمیر غلطک پرینتر شارپ

غلطک در پرینتر وظیفه هدایت کاغذ به درون پرینتر را به عهده دارد. در صورت بروز اختلال در این قطعه، مسیر کاغذ در پرینتر مشخص نخواهد بود و در نتیجه فرایند پرینت صورت نخواهد گرفت. کشیده شدن یا جمع شدن کاغذ از مهم ترین نشانه های بروز نقص فنی در غلطک پرینتر هستند. غلطک یکی از قطعات قابل تعویض در پرینتر است اما توصیه میکنیم پیش از اقدام به تعویض و یا تعمیر غلطک پرینتر این بخش از دستگاه با دقت و احتیاط بررسی گردد. چرا که اشکال پیش آمده در این بخش غالباً به دلیل وجود یک شی خارجی و گیر کردن آن میان محورهای غلطک است و با اندک دستکاری مرتفع می‌گردد. تعمیر غلطک بخشی از تعمیر پرینتر شارپ است که با سرویس های دوره ای قابل پیشگیری میباشد.

چرا نمایندگی پرینتر شارپ را انتخاب کنیم ؟

در این بخش قصد داریم سوال مطرح شده در عنوان را به صورت معکوس پاسخ دهیم تا با خدمات ارائه شده در نمایندگی پرینتر شارپ بیشتر آشنا شوید و بتوانید این مجموعه را با سایر مراکز تعمیری مقایسه کنید. نمایندگی تعمیر پرینتر شارپ از تکنسین های بی تجربه و کارآموز برای تعمیر دستگاه شما استفاده نمیکند(برخی مراکز برای سود مالی بیشتر و پایین آوردن هزینه خود از افراد کارآموز در سرویس های تعمیری خود استفاده میکنند.)

تجهیزات و ابزارآلات این مرکز فرسوده و از کار افتاده نیستند (مراکز نا معتبر با استفاده از تجهیزات از کار افتاده اقدام به تعمیر چاپگر شارپ میکنند که منجر به بروز نقص فنی در پرینتر میشود). نمایندگی پرینتر شارپ از ارائه گارانتی به مشتری امتناعی ندارد (برای کاربران بسیار پیش آمده است که مراکز تعمیری نامعتبر به دلیل عدم اطمینان از متد تعمیری خود، از ارائه گارانتی به مشتری خودداری مینمایند). ادامه این مقایسه را به شما می سپاریم، چرا که با یک بار مراجعه به نمایندگی پرینتر شارپ مرکز سخت افزار ایران کیفیت خدمات را از نزدیک لمس خواهید کرد.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + چهارده =