جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ

مین برد قطعه ی مهمی در هر دستگاه دیجیتال از جمله ماشین های فتوکپی است. خرابی مین برد دستگاه کپی شارپ و یا سایر برندهای موجود در بازار مساوی است با از کار افتادگی کامل پروسه ی چاپ. چراکه کلیه ی پردازش های اصلی قطعات مختلف دستگاه کپی زیر نظر مین برد انجام می شود. در ادامه قصد داریم شما را با کلیه ی جوانب تعمیراتی مین برد دستگاه کپی sharp آشنا سازیم. اگر از دارندگان یکی از این سیستم های چاپ هستید، مقاله ی پیش رو برای شماست.

تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ

علل خرابی مین برد دستگاه کپی شارپ

علت اصلی خرابی مین برد دستگاه کپی شارپ استهلاک است. هر چه از ماشین های چاپ استفاده ی بیشتری داشته باشید، احتمال خرابی قطعاتی چون مین برد بیشتر است.

عدم توجه به ظرفیت ماهیانه ی دستگاه کپی، استفاده از تونرهای نامرغوب و ارسال پشت سرهم دستورات چاپ به دستگاه کپی از دیگر مواردی است که در از کارافتادگی مین برد دستگاه کپی sharp نقش دارد. در این میان اصابت ضربه و شوک های مرتبط با نوسانات برق نیز در اثر بی احتیاطی کاربر منجر به خرابی مین برد می شود.

تعمیر مین برد ماشین فتوکپی sharp

تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ موضوع نسبتا پیچیده ای می باشد که از عهده ی کاربران عادی خارج است. فراموش نکنید که مین برد حساسیت بالایی نسبت به ضربه دارد. با ضربه زدن به مین برد می توانید بر حجم خرابی های مین برد ماشین فتوکپی sharp بیافزایید.

از دستکاری های ناشیانه بپرهیزید و رفع اختلالات فنی ماشین فتوکپی شارپ را به دست کارشناسان مجرب بسپارید. معمولا خرابی مین برد یا برد فرمتر دستگاه کپی با روشن نشدن کلی چاپگر نمایان می شود. نمایندگی رسمی شارپ با استفاده از دانش به روز تکنسین های خود و نیز استفاده از تجهیزات پیشرفته، مین برد را تعمیر می کند.

تعویض مین برد دستگاه کپی sharp

اینکه رفع خرابی های مین برد دستگاه کپی شارپ نیازمند تعمیر است یا تعویض قطعه، باید براساس اعمال مراحل عیب یابی ریزبینانه مشخص شود. با نمایندگی تعمیر فتوکپی شارپ تماس بگیرید تا با استفاده از سرویس های تعمیر در محل طی مدت زمان کوتاهی شاهد رفع عیوب مرتبط با مین برد چاپگر باشید.

خاطرنشان می نماییم که تعویض قطعه به طور حتم با نمونه ی اورجینال مشابه انجام خواهد شد. استفاده از مین برد تقلبی می تواند موجب مرگ کامل دستگاه فتوکپی شود. بنابراین ریسک مراجعه به مراکز تعمیراتی ناشناس را از یاد ببرید. کلیه ی خدمات و سرویس های نمایندگی رسمی شارپ دارای گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی می باشند.

هزینه ی تعمیر مین برد ماشین فتوکپی sharp

هزینه ی تعمیر مین برد ماشین فتوکپی شارپ به نوع چاپگر، مدل آن و البته میزان خرابی های مین برد بستگی دارد. مسلما در این بین اگر تعویض مین برد ضرورت یابد، هزینه ی ترمیم و بازیابی نیز تغییر خواهد داشت. اما جای نگرانی نیست. نمایندگی رسمی شارپ مجموعه ای ایمن و معتبر است که کلیه ی سرویس ها و خدمات تخصصی خود را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی ارائه می نماید. با حضور در این دپارتمان، استفاده ی دوباره از کیفیت اولیه ی ماشین فتوکپی دور از تصور نیست.

4/5 - (1 امتیاز)

😍 صبر کن ! صبرکن ! مشاوره رایگانم داریم ! اگه مشکلت حل نشد با 62948 (021) تماس بگیر 😍

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.