جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر تلویزیون شارپ

در دنیای امروز عدم وجود تلویزیون در خانه ها، غیر ممکن به نظر میرسد؛ از این رو اختلال در عملکرد تلویزیون را میتوان به عنوان یکی از آزاردهنده ترین اختلالات در لوازم صوتی تصویری تلقی کرد. احتمال اختلال در تلویزیون به واسطه قطعات متعدد و تاثیر گذاری که دارد، بالاست و همین امر تعمیر تلویزیون شارپ را اقدامی پیچیده و تخصصی کرده است.

ساختار سیستماتیک تلویزیون وظیفه ای مشخص را برای هر یک از قطعات در نظر گرفته است. عملکرد نادرست هر قطعه میتواند در عملکرد کلی تلویزیون تاثیر گذار باشد؛ پس تعمیرات تلویزیون شارپ بدون شناخت کامل قطعات و نحوه عملکرد هر یک عملا غیر ممکن خواهد بود. در این مقاله ضمن معرفی مرکزی مطمئن و مجاز برای تعمیر تلویزیون به بررسی قطعات تلویزیون و چگونگی تعمیر و تعویض آن ها می پردازیم.

تعمیر تلویزیون شارپ

تعمیرات تلویزیون شارپ در محل

سرویس در محل یکی از کاربردی ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر تلویزیون شارپ است. روند کاری در این سرویس به این صورت است که کاربر به واسطه تماس با نزدیک ترین شعبه این نمایندگی درخواست خود را تحت عنوان سرویس در محل ثبت میکند. پس از هماهنگی های لازم و ثبت آدرس توسط مشتری، در کمترین زمان ممکن تکنسین به محل مورد نظر اعزام خواهد شد.

 کارشناسان اعزامی طبق اطلاعاتی که کاربر طی تماس تلفنی ثبت کرده است، تمامی قطعات یدکی و ابزارآلات تعمیری سازگار با دستگاه را همراه خود خواهند داشت؛ از این رو میتوان گفت که تعمیر تلویزیون شارپ در منزل به لحاظ کیفی، هیچ گونه تفاوتی با تعمیرات تلویزیون در نمایندگی شارپ نخواهد داشت.

خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون شارپ

تعمیر فلت تلویزیون شارپ

تعمیر فلت تلویزیون شارپ ممکن است چالش‌هایی را برای تعمیرکاران ایجاد کند. در اینجا چند مورد از مشکلات رایج در فلت تلویزیون شارپ را بررسی می‌کنیم. اولین چیزی که باید بررسی شود، سلامت کابل فلت است. در صورتی که کابل فلت به هر دلیلی خراب شده باشد، باید آن را تعویض کرد. همچنین، بررسی اتصالات کابل فلت و پین‌های آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

مشکل دیگری که ممکن است در فلت تلویزیون شارپ رخ دهد، عدم تطابق میان کابل فلت و تلویزیون است. برای رفع این مشکل، باید مطمئن شوید که کابل فلت مناسب تلویزیون شما می‌باشد.همچنین، در صورتی که مشکل در مدار فلت وجود داشته باشد، باید مدار را با استفاده از تجهیزات مناسب بررسی کنید.

در صورت شناسایی هر گونه خرابی در مدار آن، باید برای تعمیر یا تعویض فلت تلویزیون شارپ اقدام کنید. باید حتما به این نکته توجه داشته باشید که تعمیر فلت تلویزیون شارپ نیازمند دقت، تخصص و دانش فنی است. بنابراین، در صورت عدم توانایی در تعمیر فلت، بهتر است به تکنسین های مجرب و متخصص در نمایندگی تمیر تلویزیون شارپ مراجعه نمایید.

تعمیرات تلویزیون شارپ

تعمیر پنل تلویزیون

پنل تلویزیون یا صفحه نمایش که به عنوان یکی از حساس ترین و مهم ترین قطعات تلویزیون به شمار می رود، حدودا 70 درصد از ارزش تلویزیون را شامل می شود. از این رو خرابی این بخش از تلویزیون باعث می شود هزینه تعمیر تلویزیون شارپ افزایش یافته و کاربران را با دردسر مواجه می کند.

ایرادات رایجی که در پنل تلویزیون رخ می دهد، شامل آبخوردگی پنل، شکستگی صفحه نمایش، ضربه خوردن پنل، ایجاد هاله سیاه در تصویر تلویزیون، تاریک شدن تصویر، دوتایی شدن تصویر تلویزیون، توقف تصویر، سوختگی پیکسل، نمایش خطوط عمودی و افقی روی تصویر هستند.

در صورتی که با هریک از موارد فوق روبرو شدید، توصیه می شود هرگز خودسرانه برای تعمیر پنل تلویزیون خود اقدام نکنید. بلکه لازم است سریعا تلویزیون را خاموش کرده و با مراکز معتبر تعمیرات تلویزیون شارپ تماس گرفته و درخواست کمک کنید. تکنسین های آموزش دیده و مجرب می توانند در اسرع وقت به محل مراجعه کرده و مشکل دستگاه را عییب یابی و تعمیر کنند.

تعمیر بک لایت تلویزیون

مشکل خرابی بک لایت در تلویزیون ها نسبتا متداول بوده و باید تعمیر تلویزیون را به افرادی ماهر و آموزش دیده بسپارید. یکی از علامت های رایج خرابی این قطعه این است که تلویزیون صدا دارد و کاربر می تواند شبکه را عوض کند، اما تصویر پخش نمی شود.

در تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی صفحه نمایش تلویزیون، می تواند تصویر را به عنوان پیکسل های رنگی قابل مشاهده کند. اما تصویر به علت نداشتن نور سفید روشنایی، قابل مشاهده نیست. در این شرایط نور بک لایت از پشت صفحه باعث می شود پیکسل ها قابل رویت شده و تصویر پخش شود.

چنانچه با سیاه شدن تصویر در تلویزیون مواجه شدید، باید بک لایت آن را توسط کارشناسان تعمیرات تلویزیون شارپ مورد بررسی قرار دهید. یکی از مهم ترین اقداماتی که می توانید به منظور جلوگیری از خراب شدن بک لایت تلویزیون شارپ انجام دهید، استفاده کوتاه مدت از تلویزیون است. کاربرانی که تلویزیون خود را ساعات طولانی روشن نگه می دارند، عمر دستگاه را کاهش داده و باعث خرابی بک لایت می شوند.

تعمیر پاور تلویزیون

پاور یکی از قطعات مهم تلویزیون بوده که خود از اجزای مهمی تشکیل شده است. در صورتی که هر یک از این اجزا با مشکل مواجه شوند، لازم است برای تعمیر تلویزیون شارپ خود اقدام نمایید. خرابی اجزای پاور باعث ایجاد اختلال در تلویزیون شده و عملکرد آن را با مشکل مواجه می سازد.

خرابی پاور نشانه ها و علائمی دارد که از مهم ترین آن ها می توان به خرابی ترانزیستور های پاور، چشمک زدن چراغ تلویزیون و روشن نشدن آن، تاخیر در روشن شدن تلویزیون، روشن نشدن تلویزیون و متوقف شدن روی چراغ پاور، خاموش شدن خودکار تلویزیون پس از مدتی و خاموش شدن کامل تلویزیون اشاره کرد.

به منظور تعمیرات تلویزیون ابتدا باید پاور تلویزیون شما توسط تکنسین های آموزش دیده نمایندگی های مجاز مورد بررسی قرار گرفته و پس از تشخیص علت خرابی، آن را تعمیر کرد. در صورتی که قطعات قابل تعمیر نباشند، باید نسبت به تعویض آن ها اقدام نمایید.

تعمیرات برد تیکان تلویزیون شارپ

در تمام تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی اجزایی به نام برد تیکان تعبیه شده که وظیفه اصلی آن تولید تصویر با کیفیت است. این قطعه می تواند میزان رنگ و روشنایی پیکسل ها را تنظیم کرده و کیفیت تصویر را افزایش دهد. بنابراین هر گونه خرابی در برد تیکان، باعث بروز اختلال در پخش تصویر می شود.

خرابی برد تیکان نشانه هایی دارد که کاربران با مشاهده آن ها می توانند برای تعمیر تلویزیون اقدام کنند. این نشانه ها شامل سفید شدن تصویر تلویزیون، قطع شدن تصویر تلویزیون، بهم ریختگی رنگ ها در تصویر تلویزیون و مشاهده خطوط افقی و عمودی در تصویر تلویزیون می شوند.

مهم ترین دلیلی که می تواند باعث خرابی برد تیکان و نیاز به تعمیرات تلویزیون شود، آب خوردگی آن است. در صورتی که کاربر در هنگام تمیز کردن تلویزیون، آن را با دستمال های خیس یا شیشه پاک کن تمیز کند، آب به داخل قطعات دستگاه نفوذ کرده و در نهایت باعث آسیب رسیدن به فلت ها و برد تیکان می شود.

تعمیر تلویزیون ال سی دی

تعمیر تلویزیون ال سی دی یکی از خدمات مهمی است که در نمایندگی های تعمیرات تلویزیون ارائه می شود. در این مراکز با استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز و با کمک مهندسان و تکنسین های خبره، تلویزیون ال سی دی به بهترین شکل تعمیر می شود.

علائمی که نشان دهنده خرابی تلویزیون ال سی دی است شامل آب خوردگی پنل تلویزیون، تاخیر در روشن شدن تلویزیون، کم نور شدن تلویزیون، پرش تصویر در تلویزیون ال سی دی، روشن شدن خودکار تلویزیون، مشاهده لکه های سیاه روی تصویر تلویزیون، خاموش شدن تلویزیون ال سی دی و شکستگی پنل تلویزیون ال سی دی است.

تعمیر تلویزیون ال ای دی

تلویزیون های ال ای دی از نظر ساختار و عملکرد تفاوتی با تلویزیون های ال سی دی ندارند. تنها تفاوت آن ها در منبع تغذیه نور آن ها است که در تلویزیون های ال ای دی دارای کیفیت بالاتری است. در این تلویزیون ها در مقایسه با ال سی دی مصرف پایین تر است، کنتراست بالاتر بوده و رنگ ها و تصاویر به صورت زنده نمایش داده می شوند.

ممکن است تلویزیون های ال ای دی نیز همانند دیگر دستگاه های الکتریکی، پس از گذشت مدتی با مشکلاتی مواجه شوند. در صورتی که قطعات تلویزیون ال ای دی دچار مشکل شوند، باید برای تعمیر تلویزیون از نمایندگی های مجاز اقدام کنید.

مشکلات رایجی که ممکن است در تلویزیون ال ای دی رخ دهند، شامل دیر روشن شدن تلویزیون، ایجاد لکه های سیاه یا هاله روی تصویر تلویزیون، نقاط نورانی روی تصویر، خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون، تاریک شدن صفحه تصویر و موارد دیگر است.

تعمیرات برد اینورتر تلویزیون شارپ

برد اینورتر ولتاژ ورودی را از برد تغذیه ی سیستم دریافت کرده و پس از معکوس کردن آن‌ها به ولتاژ مورد نیاز بک لایت تلویزیون موجب روشن شدن آن می شود. اگر برد اینورتر مشکل پیدا کند، بک لایت کارایی خود را از دست می دهد.

در صورتی که تلویزیون شما روشن نمی شود، نور تصویر تلویزیون کم است ، خطوط یا نقاط تیره روی تصویر تلویزیون است ، تلویزیون تصویر ندارد اما صدا دارد. هر کدام ازاین علائم می تواند نشان از خرابی برد اینورتر تلویزیون شارپ باشد. درصورتی که نشانه های فوق را در تلویزیون شارپ خود مشاهده کردید برای تعمیرات تخصصی تلویزیون شارپ با ما تماس بگیرید.

چرا نمایندگی تعمیر تلویزیون Sharp را انتخاب کنیم؟  

ما میتوانیم برای سوال مطرح شده در عنوان بی شمار دلیل ارائه کنیم اما عنوان کردن همه دلایل از حوصله مقاله خارج است؛ در نتیجه تعداد محدودی از این دلایل را بیان میکنیم. سرعت در ارائه خدمات، تعمیر و ترمیم تخصصی تمامی قطعات موجود در تلویزیون، ارائه خدمات سرویس در محل تلویزیون، به کارگیری تکنسین های مجرب و متخصص، استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته، اخذ هزینه مناسب، وجود شعب متعدد در سرتاسر شهر و امکان دسترسی آسان از جمله خدماتی هستند که در نمایندگی تعمیر تلویزیون Sharp ارائه میشوند.

اگر شما عزیزان تا به امروز به نمایندگی تعمیر تلویزیون شارپ مراجعه نکرده اید، به شما حق میدهیم که دلایل عنوان شده را شعاری تلقی کنید؛ اما با یک بار مراجعه به این مرکز مفاهیم ارزشمندی همچون اعتماد و صداقت را از نزدیک لمس خواهید کرد.

تعمیر و تعویض قطعات تلویزیون شارپ

سال ها تجربه در زمینه تعمیر و تعویض قطعات شارپ موجب شده است تا تکنسین های ما شناخت خوبی از ساختار داخلی تلویزیون و قطعات این محصول داشته باشند. از این رو شما عزیزان میتوانید با اطمینان خاطر تلویزیون خود را به تکنسین های فعال در نمایندگی تعمیر تلویزیون بسپارید.

 اختلال در مین برد و نشانه های بروز نقص فنی در این قطعه، خرابی در بک لایت و راهکار تعمیر آن، تعمیر فلت، تعمیر برد تیکان تلویزیون شارپ ، تعمیر پنل و… از جمله سرویس های تعمیری ارائه شده در نمایندگی تعمیر تلویزیون sharp هستند.

اصول کاری و فرایند تعمیر در نمایندگی تعمیرات تلویزیون sharp به این صورت است که همواره تعمیر قطعه بر تعویض آن ارجحیت خواهد داشت. در صورت لزوم تعویض قطعات تلویزیون، تکنسین های این مرکز با دسترسی به بانکی از قطعات اورجینال تلویزیون شارپ، از قطعه ای فابریک به عنوان قطعه جایگزین استفاده خواهند کرد.

تعمیر تلویزیون شارپ

نمایندگی تعمیرات تلویزیون شارپ

تعمیرات تلویزیون در نمایندگی شارپ به صورت کاملا تخصصی و ویژه صورت میگیرد. کارگاه های مجهز و پیشرفته، تکنسین های مجرب و متخصص به همراه مدیریتی متعهد، دست به دست هم داده اند تا خدماتی نوین در سطح کیفی محصولات شارپ ارائه دهند. تعمیر آبخوردگی تلویزیون، تعمیر پرش تصویر در تلویزیون شارپ، رفع مشکلات مربوط به تصویر تلویزیون به هم ریختگی رنگ ها در تلویزیون شارپ ، رفع مشکلات مربوط به صدای تلویزیون از جمله سرویس های تعمیری نمایندگی تلویزیون شارپ هستند. 

کاربران تلویزیون شارپ میتوانند با مراجعه به نمایندگی تعمیر تلویزیون sharp، تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات انواع دستگاه های تلویزیون شارپ را دریافت نمایند. خدمات ارائه شده در این مرکز به یُمن وجود کارشناسان زبده با بالاترین سطح کیفی و با استفاده از مؤثرترین متدهای تعمیر انجام می‌پذیرد.

نمایندگی تلویزیون شارپ

نمایندگی تلویزیون شارپ با ایجاد دو فضای مجزا و تخصصی، خدمات خود را به دو حوزه فروش و تعمیر، تفکیک کرده است. این مرکز با تجهیز کارگاه های خود به پیشرفته ترین امکانات و تجهیزاتِ تعمیر و فروش، در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان و مراجعان ارائه نماید. 

کاربران تلویزیون sharp و یا کسانی که قصد خرید این محصول را دارند، می توانند پس از حضور در نمایندگی شارپ و مراجعه به پارت تخصصی مربوطه، خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایند. خدمات مرتبط با فروش این دستگاه، در فروشگاه مرکزی شارپ و خدمات مرتبط با تعمیر، در پارت تعمیر تلویزیون sharp ارائه می گردد.

4.5/5 - (8 امتیاز)

😍 صبر کن ! صبرکن ! مشاوره رایگانم داریم ! اگه مشکلت حل نشد با 62948 (021) تماس بگیر 😍

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.