جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

مشکل آبخوردگی تلویزیون شارپ

آبخوردگی تلویزیون شارپ یک مشکل دردسرساز است که در اثر بی احتیاطی کاربر اتفاق می افتد. متاسفانه این مشکل خیلی ساده می تواند منجر به سوختن قطعات اصلی تلویزیون شود. در چنین شرایطی هیچ گاه نباید برای دفع ذرات آب از درون تلویزیون به بدنه ی دستگاه ضربه بزنید. اصابت ضربه باعث افزایش خرابی های درون تلویزیون خواهد شد. برای تعمیر مشکل آبخوردگی تلویزیون sharp تعمیرات تخصصی ضروری است. بدون فوت وقت دستگاه را خاموش کنید و به نمایندگی رسمی شارپ مراجعه نمایید. در این مقاله به تشریح مسائل مرتبط با تعمیر مشکل آبخوردگی تلویزیون شارپ می پردازیم.

مشکل آبخوردگی تلویزیون شارپ

اسپری مستقیم مواد شوینده به تلویزیون و مشکل آبخوردگی

به هیچ عنوان نباید برای تمیز کردن تلویزیون شارپ و یا سایر تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی موجود در بازار به نمایشگر آن مواد شوینده را اسپری کنید. بهتر است سعی کنید تلویزیون را با پارچه های بدون پرز خشک تمیز کنید. اما اگر لکه ی خاصی دیده می شود، می توانید مقدار بسیار کمی از محلول های شوینده را به پارچه ی مورد استفاده اسپری کنید. سپس تا نم دار شدن پارچه صبر کنید و در نهایت به آرامی لکه ی روی تلویزیون را پاک کنید. نفوذ مایعات به درون پنل تلویزیون می تواند منجر به سوختگی پیکسل ها و کم نور شدن بک لایت دستگاه شود.

رطوبت هوا و خرابی تلویزیون شارپ

اگر در شهری سکونت دارید که آب و هوای شرجی و مرطوبی دارد، احتمال خرابی تلویزیون بالاست. مشکل آبخوردگی تلویزیون شارپ می تواند به مرور زمان در اثر رطوبت موجود در محیط شکل گیرد. بنابراین می بایست به نحوه ی تهویه ی ساختمان دقت داشته باشید. تداوم استفاده از تلویزیون در محیط مرطوب و گرم به ظهور اتفاقاتی نظیر بی کیفیت شدن تصویر کانال های قابل پخش، پیدایش خطوط عمودی و افقی زائد و اضافی در نمایشگر و در نهایت خاموشی کامل سیستم ختم می شود.

تعمیر پنل سوخته ی تلویزیون شارپ در اثر آبخوردگی

مهم ترین اتفاقی که ممکن است در اثر آبخوردگی تلویزیون شارپ رخ دهد، سوختگی پنل تلویزیون می باشد. پنل مهم ترین و در عین حال گران قیمت ترین بخش از هر تلویزیون است. سوختگی ساختار درونی پنل می تواند در اثر سرایت خرابی از بک لایت، مین برد و یا برد پاور نیز ایجاد شود. زمانی که تلویزیون خیس شده است، تداوم استفاده از آن را فراموش کنید تا کمی از احتمال سوختگی پنل کاسته شود.

هزینه ی تعمیر مشکل آبخوردگی تلویزیون شارپ

با حضور در یکی از شعب نمایندگی رسمی شارپ می توانید طی مدت زمان کوتاهی مشکل آبخوردگی تلویزیون شارپ را برطرف سازید. کارشناسان ما پس از اعمال مراحل عیب یابی ریزبینانه کلیه ی ذرات موجود در دستگاه را با استفاده از سیستم های پیشرفته ازین می برند. در این بین اگر تعویض قطعه ی خاصی ضرورت یابد؛ به طور حتم جایگزینی با نمونه ی اورجینال مشابه صورت می پذیرد. کلیه ی خدمات و سرویس های نمایندگی شارپ در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی امکان پذیر و به همراه گارانتی عرضه می گردد.

3/5 - (1 امتیاز)

😍 صبر کن ! صبرکن ! مشاوره رایگانم داریم ! اگه مشکلت حل نشد با 62948 (021) تماس بگیر 😍

اشتراک گذاری