جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

باد گرم کولر گازی شارپ

رفع مشکل گرم بودن باد خروجی کولر گازی شارپ، نمایندگی سرویس دهی، تعمیرات فن کولر و تعویض قطعات، نصب کمپرسور با متخصصین فنی شارپ در محل

اگر با مشکل خروج باد گرم از کولر مواجه هستید متخصصین شارپ در کنار شما خواهند بود. این مطلب را حتما مطالعه کنید.

کولر گازی به دلیل کارکرد طولانی و بی ‌وقفه در فصل گرما نیاز به انجام سرویس و تعمیرات دوره ‌ای دارد. یکی از مواردی که برای این وسیله سرمایشی پیش می ‌آید خروج باد گرم است که عملکرد کولر را مختل میکند. این این مشکل به دلایل مختلفی تولید میشود که در ادامه مطلب به آنها میپردازیم.

همچنین شما را با خدمات واحد تعمیرات شارپ در این زمینه آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.

برای رفع باد گرم کولر گازی شارپ چه مراحلی باید طی شود؟

فصل تابستان و استفاده از کولر گازی در منازل و مراکز اداری و سایر اماکن با بروز نقص فنی و موارد متفاوتی در این وسایل همراه است. انجام سرویس های دوره ای، عیب یابی و رفع مشکلات کولر می تواند اینگونه مسایل را به حداقل برساند.

مشکل باد داغ کولر گازی شارپ یکی از این موارد است. دستکاری غیرفنی و ناشیانه در این مورد ممکن است بدون حل مشکل، سایر بخش ها را نیز درگیر کند. از طرفی بروز این مشکل موردی نیست که بتوان با آن بدون رفع نقص کنار آمد!

بدون وجود متخصص برای رفع مشکل بر کولر شما چه می گذرد؟

این روزها بسیاری از افراد با گذراندن دوره های کوتاه و فشرده الکترونیک و تعمیرات الکتریکی وارد بازار کار شده و دستی به کار تعمیرات لوازم برقی دارند. این موارد گاهی کاربردی بوده و در شرایطی مفید واقع می شود. اما در مورد لوازم پیچیده که دارای بخش های متنوعی هستند نمی توان به این میزان تخصص اعتماد کرد.

دستکاری وسیله پیچیده ای مانند کولر توسط افراد ناوارد میتواند شما را دچار دردسرهای بزرگی کند. آن هم درست زمانی که درگیر گرمای فصلی هستید و بیشترین نیاز به این وسیله سرمایشی را دارید.

باد گرم کولر گازی شارپ

مراجعه به نمایندگی کولر گازی شارپ: یک راه حل ایمن!

اگر قصد دارید مشکل خروج باد گرم از کولر را بدون آسیب به این وسیله حل کنید پیشنهاد ما مراجعه به نمایندگی کولر گازی شارپ است. این مرکز با در اختیار داشتن کارشناسان خبره در زمینه تعمیرات و رفع نقص کولر گازی می تواند خدمات مطمئنی به مشتریان ارائه دهد. هم چنین در اختیار داشتن لوازم مدرن کافی برای تشخیص نوع خرابی و استفاده تخصصی از این ابزارها به رفع سریع و بی خطر مشکل کمک بزرگی می کند.

انجام خودسرانه چنین تعمیراتی یا سپردن آن به افراد ناوارد و تعمیرکاران غیر متخصص مشکل کولر شما را حل نخواهد کرد.

گام اول، عیب یابی کولر شارپ

یکی از تفاوت های اصلی بین افراد متخصص و سایرین، نظم در کار و انجام سلسله مراحل آن به صورت علمی است. آنها به دلیل داشتن دانش فنی در این زمینه، هرگز مراحل تعمیر و ترمیم را حذف نمی کنند. بلکه قدم به قدم نسبت به شناسایی و رفع نقص وسیله سرمایشی اقدام می کنند. این کار از بروز مشکلات جدید و آسیب به قطعات و دیگر بخش های کولر جلوگیری می کند. در شرایط فعلی و با وجود کمبودهایی که در زمینه وسایل الکتریکی به چشم میخورد حفظ و نگهداری بخش های اورجینال اهمیت زیادی دارد.

باد گرم کولر گازی شارپ چه دلایلی دارد؟

این مشکل به دلایل مختلف بروز می کند. برای حل آن هم باید ابتدا ریشه مشکل پیدا و سپس رفع شود. عمده‌ترین این دلایل عبارتند از:

عدم سرویس به موقع:

نه تنها در مورد مشکل خروج باد گرم کولر بلکه در همه موارد دیگر نیاز به سرویس به موقع در کولر و لوازم سرمایشی نباید نادیده گرفته شود. گاهی یک مشکل کوچک باعث از کار افتادن یا بروز مشکل در عملکرد کولر شما شده است. سرویس به موقع با رفع این مورد و حل مشکل با کمترین هزینه شما را از خطر سوختن و از کار افتادن  کامل دستگاه مصون می کند. تعمیر بموقع قطعات یا تعویض آنها در صورت نیاز، چاره این مشکلات است.

سوختگی فن یا موتور فن:

خرابی فن یا موتور آن و قطعی سیم فن باعث از کار افتادن سیستم و قطع جریان هوا در کولر گازی می شود. موردی که تشخیص آن بر عهده کارشناس بوده و ممکن است با یک تعمیر جزئی و فوری رفع نقص شود. در صورت نیاز به تعویض موتور فن نیز کارشناس مربوطه دست به کار شده و در اسرع وقت این کار را به انجام میرساند.

خرابی کمپرسور:

کمپرسور از جمله بخش هایی است که احتمال خرابی آن به دلایل مختلف وجود دارد. از کار افتادن کمپرسور یکی از مواردی است که به باد گرم کولر گازی شارپ منجر می شود. دلایل این خرابی هم میتواند یکی از موارد هرز شدن پیچ پروانه، خرابی رله و جریان ضعیف برق باشد. تشخیص این مشکلات و خرابی کمپرسور موردی ساده  نیست و نباید با نظر غیر کارشناسی تعیین شود.

در بسیاری موارد تعمیر کمپرسور ناموفق یا عملا غیر ممکن است و تنها هزینه‌های گزاف برای دارندگان کولر ایجاد می کند. پیشنهاد ما در نمایندگی کولر گازی شارپ به مشتریان تعویض این قطعه برای رفع این نقص و پیشگیری از بروز مشکلات ثانویه است.

نبودن گاز در کولرگازی:

فرایند سرد کردن هوا از فشرده شدن گاز موجود در لوله‌‌ های مسی کولر گازی و فشرده کردن آن توسط کمپرسور ایجاد می شود. بدیهی است خالی شدن گاز کولر این روند را متوقف می کند. پس در باد گرم کولر گازی شارپ یکی از موارد مشکوک، نبودن گاز است. دلیل این مشکل کارکرد طولانی مدت یا نشت گاز به دلیل سوراخ بودن لوله ها می باشد.

بررسی این موضوع و تشخیص آن توسط کارشناس انجام گرفته و پس از رفع نقص مجددا شارژ می‌شود.

تماس گاز کولر برای سلامتی بشدت خطرناک و انجام آن صرفا باید توسط افراد متخصص انجام شود.

خرابی ترموستات:

اعلام اشتباه دمایی که به ترموستات داده می شود باعث بروز اختلال در کار شده و نهایتا به باد گرم کولر گازی شارپ منجر می شود. خرابی ولوم ترموستات باعث این مشکل شده و به کولر اجازه تنظیم دمای مناسب را نمی دهد. بررسی اتصالات توسط کارشناس و تنظیم مجدد ترموستات چاره حل این مشکل است.

گرفتگی فیلتر هوا:

فیلتر هوا بخش تاثیرگذار و مهمی در کولر است که کار تهویه هوا را در کولر گازی برعهده دارد. اگر این بخش کثیف و دچار گرفتگی شده باشد زمینه برفک زدن کویل های کولر گازی فراهم شده و جریان هوا در آن کند و کم می شود. تعویض فیلتر به دلیل فنی و ظریف بودن کار بهتر است به کارشناس مربوطه سپرده شود. برای برخورداری از خدمات فنی این کارشناسان مراجعه به مرکز تعمیر کولر گازی الزامی است.

هرگز نصب کمپرسور جدید را به افراد ناوارد نسپارید!

تعویض کمپرسور کاری پرهزینه اما اصولی در رفع مشکل خروج باد گرم از کولر است. به همین دلیل اگر بنا بر تشخیص کارشناس تصمیم به این کار گرفتید حتما آن را به افراد متخصص بسپارید. نمایندگی کولر گازی شارپ برای ارائه این خدمت با شما همکاری می کند. بکارگیری کارشناس نصب کمپرسور با تجهیزات پیشرفته و تخصصی که در اختیار دارد خیال شما را بابت نتایج مثبت کار آسوده خواهد کرد.

نهایتا توصیه ما به دارندگان کولر گازی گازی این است که در صورت بروز مشکل باد گرم کولر گازی شارپ با مراجعه به نمایندگی از کارشناس مربوطه برای تشخیص و رفع نقص کمک بگیرید. ممکن است در این مسیر نیاز به تعویض بخشی از قطعات کولر پیدا شود. در این صورت بهتر است کار را به متخصصان حاضر در نمایندگی کولر گازی شارپ سپرده و از نتایج مثبت آن بهره‌مند شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

😍 صبر کن ! صبرکن ! مشاوره رایگانم داریم ! اگه مشکلت حل نشد با 62948 (021) تماس بگیر 😍

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.